Dodaj firmę Edytuj firmę
np. komputery, hydraulik np. Warszawa, Kraków

Pomoc


Ile kosztuje wpis firmy w Bizeo.pl?

Dodanie wpisu, jak i jego utrzymanie jest zupełnie bezpłatne. Będziemy wdzięczni za polecanie naszego serwisu znajomym.

Czy można edytować dodany wpis?

Wpis można w każdej chwili samodzielnie edytować za pomocją opcji edycja. Należy podać email wskazany podczas rejestracji jako "email techniczny" oraz podane wtedy hasło.

Próbuję zgłosić stronę, niestety otrzymuję komunikat że podana przeze mnie ulica nie zgadza się z kodem pocztowym, co robić?

Dbamy o wysoką jakość naszej bazy firm, dlatego wprowadziliśmy szereg mechanizmów weryfikujących wprowadzane dane. Jeżeli wypełniając formularz zgłoszeniowy otrzymałeś informację o błędzie w adresie to upewnij się, czy wprowadzone przez Ciebie dane są na pewno prawidłowe. Jeżeli tak jest to możesz użyć opcji "Jest OK" i w ten sposób zatwierdzić wprowadzone przez siebie informacje.

Sprzedaję tylko wysyłkowo i nie chcę, aby przy moim wpisie była widoczna mapa. Co zrobić?

W Bizeo to nie problem. Zgłaszając firmę możesz skorzystać z opcji "bez mapy". Możesz również edytować istniejący wpis i wyłączyć pokazywanie mapy.

Dlaczego wpis mojej firmy został usunięty?

Dbamy o wysoką jakość naszej bazy firm i z tego powodu zmuszeni jesteśmy usuwać wpisy wyjątkowo niedbałe (np. z dużą ilością wyrazów pisanych samymi dużymi literami lub z błędami ortograficznymi) lub błędne. Usuwamy również wpisy zdublowane.

Zapomniałem hasła, jak mam edytować wpis swojej firmy?

Skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła. Nie pisz do nas próśb o przesłanie hasła - niestety to niemożliwe.

Dlaczego mój wpis nie jest widoczny ani w kategoriach produktowych, ani na liście firm z mojej miejscowości?

W Bizeo wpisy firm działają od razu, ale po dodaniu i edycji podlegają sprawdzeniu przez moderatora, które zwykle ma miejsce w ciągu 24 godzin od utworzenia wpisu. Po sprawdzeniu wpis będzie w pełni funkcjonalny.